Zaśpiewają w finale

Za nami pier­wszy etap XI Ogólnopol­skiego Konkur­su Piosen­ki Dziecięcej i Młodzieżowej o „Złotą Sos­nę” – Drez­denko 2017. Każdy z uczest­ników musi­ał przy­go­tować i nagrać dwie piosen­ki w języku pol­skim. Komis­ja kwal­i­fika­cyj­na po wysłucha­niu wszys­t­kich nadesłanych nagrań postanow­iła do kon­cer­tu finałowego zak­wal­i­fikować 56 młodych wykon­aw­ców w czterech kat­e­go­ri­ach wiekowych. W finale zaśpiewa­ją również nasze młode wokalist­ki Maja Kowal­s­ka i Julia Marcin­iszyn, które na co dzień doskon­alą swo­je umiejęt­noś­ci wokalne w sekcji wokalnej „DUO” Gim­nazjum nr 3 w Żarach. Kon­cert finałowy w poszczegól­nych kat­e­go­ri­ach wiekowych odbędzie się 20 maja 2017 roku na sce­nie Cen­trum Pro­mocji Kul­tu­ry w Drez­denku.
Życzymy powodzenia.

Lista uczest­nikow zak­wal­i­fikowanych do udzialu w XI Ogolnopol­skim Konkur­sie Piosen­ki Dzieciecej i Mlodziezowej