Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Uczniowie z klas II-III i klas IV-VII uczest­niczyli w IV Mikoła­jkowym Turnieju w piłkę nożną orga­ni­zowanym przez MOSRiW. Drużyny wal­czyły o każdą zdobytą bramkę do ostat­niej sekundy, a o rozstrzyg­nię­ciu meczów decy­dowały rzu­ty karne, w których nie mieliśmy szczęś­cia.

Przede wszys­tkim liczyła się jed­nak dobra zabawa i zasady fair play pod­czas gry. Naszą szkołę reprezen­towali uczniowie z drużyny młod­szej: Kryspin Drzewińs­ki 3c, Dominik Robaszews­ki 3c, Fil­ip Gawlak 3c, Rafał Maciejew­s­ki 3c, Karol Kacz­marek 3c, Sebas­t­ian Tar­czyło 3c, Jakub Obmińs­ki 3a, Szy­mon Maty­jasek 3b, Daw­id Jaku­bi­ak 3b, Fil­ip Piotrows­ki 3d oraz z drużyny starszej w składzie: Mar­cel Miłkows­ki 6a, Tomasz Kotońs­ki 5b, Jakub Mik­las 6b, Dami­an Foł­tyn 6b, Kon­rad Krauze 6a, Oskar Maruszczak 6a, Patryk Stanek 6b. Drużynom za walkę serdecznie grat­u­lu­je­my.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ