III Żarska Gala Wolontariatu

7 grud­nia 2017r. odbyła się III Żars­ka Gala Wolon­tariatu. Bur­mistrz Mias­ta, p. Danu­ta Madej, zaprosiła na tę uroczys­tość wyjątkowo zaan­gażowanych i zasłużonych wolon­tar­iuszy. Z naszej szkoły, gdzie wolon­tari­at ist­nieje od kilku lat, zostały wyty­powane następu­jące oso­by: Julia Sośnic­ka, Amel­ka Leśniews­ka, Mag­dale­na Zakrzews­ka i Julia Augustyńs­ka.

Uroczys­tość prze­b­ie­gała w wyjątkowej atmos­ferze. Na Gali obec­na była aktor­ka, p. Joan­na Brodzik, która od wielu lat zaj­mu­je się dzi­ałal­noś­cią chary­taty­wną. Jest założy­cielką fun­dacji “Opiekun ser­ca”. Uroczys­tość uświet­nił wys­tęp Łukasza Łyczkowskiego — final­isty pro­gra­mu “The Voice of Poland”. Zaprasza­my wszys­t­kich uczniów do zaan­gażowa­nia się w wolon­tari­at. WARTO!