Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

1 maja na żarskim rynku odbył się Fes­ti­w­al Piosen­ki Obco­języ­cznej. Na sce­nie prezen­towali się uczniowie szkół pod­sta­wowych i gim­naz­jal­nych w reper­tu­arze wokalnym kra­jów członkows­kich Unii Europe­jskiej. Naszą szkołę reprezen­towały: Pauli­na Graczyk, która wykon­ała piosenkę szwedzkiej wokalist­ki Zary Nils­son „Uncov­er” oraz  Pauli­na Klisows­ka we włoskiej piosence „Volare”. Obie wokalist­ki swo­je piosen­ki wykon­ały z naszym zespołem instru­men­tal­nym, który wys­tąpił w składzie : Patryk Hubryj – gitara, Adam Fiał­ka — gitaraAn­drzej Szil­er – gitara, Ola Miedz­ińs­ka – gitara, Wik­tor Grabowiec­ki – cajon. Nad całoś­cią opiekę artysty­czną spra­wował nauczy­ciel muzy­ki Piotr Boch­enek.

Fes­ti­w­al Piosen­ki Obco­języ­cznej