Kiermasz podręczników

Infor­mu­je­my, że kier­masz uży­wanych podręczników w naszej szkole odbędzie się dnia 24 czer­w­ca 2014 r. (wtorek) w gabinecie nr 4 w godz­i­nach 09:00 do 13:00.

Poniżej zamieszcza­my instrukc­je dla uczniów, którzy chcą sprzedać swo­je książ­ki na kier­maszu:

1.    Przy­go­tować książ­ki (sprawdz­ić aktu­al­ność podręczników z listą dostęp­ną na stron­ie inter­ne­towej szkoły, wymazać wypełnione zada­nia, powycią­gać kartecz­ki itp.).
2.    Pobrać, wydrukować oraz praw­idłowo wypełnić listę podręczników dostęp­ną w pliku PDF poniżej.
3.    Pro­ponowaną  cenę książ­ki należy umieś­cić na wydrukowanej liś­cie oraz na książce ( ołówkiem).
4.    Przynieść  książ­ki wraz z listą do gabi­ne­tu nr 4 w dni­ach 16 ‑17 czer­w­ca  między godz. 10:00 a 15:00.
5.    Po odbiór pieniędzy prosimy zgłaszać się  25 czer­w­ca (śro­da) w godz­i­nach 9:00 – 13:00  do gabi­ne­tu nr 4.

Wszel­kich infor­ma­cji udziela pani Ane­ta Auguś­cik oraz pani Mag­da Kińs­ka.
Serdecznie zaprasza­my!

LISTA PODRĘCZNIKÓW, KTÓRE MOŻNA SPRZEDAĆ LUB KUPIĆ NA KIERMASZU.