Rozśpiewane nutki, Chojnów 2016

W sobotę 9 kwiet­nia 2016 roku na sce­nie Domu Kul­tu­ry w Cho­jnowie odbył się XIV Ogólnopol­s­ki Konkurs Piosen­ki „Rozśpiewane nut­ki” zor­ga­ni­zowany przez Miejs­ki Ośrodek Kul­tu­ry, Sportu i Rekreacji w Cho­jnowie. Wys­tąpiło 62 wykon­aw­ców w trzech kat­e­go­ri­ach wiekowych : szkoły pod­sta­wowe, gim­naz­ja oraz szkoły pon­adg­im­naz­jalne. Każdy z wykon­aw­ców musi­ał przy­go­tować dwie piosen­ki w języku pol­skim. Młodzi wykon­aw­cy przy­jechali z Chor­zowa, Leg­ni­cy, Bolesław­ca, Rud­nej, Żagania, Jele­niej Góry, Lubi­na, Wrocław­ia, Ści­nawy, Strze­go­mia, Cho­jnowa i innych miejs­cowoś­ci. Żary były reprezen­towane przez wokalist­ki sekcji wokalnej „Duo” Gim­nazjum nr 3 – Maję Kowal­ską oraz Julię Marcin­iszyn. Obie młode wokalist­ki zaprezen­towały się bard­zo dobrze w przy­go­towanym przez siebie reper­tu­arze. Jurorzy pod­kreślili bard­zo wyso­ki, pro­fesjon­al­ny poziom wszys­t­kich uczest­ników tegorocznych prezen­tacji konkur­sowych. W ogłos­zonym werdyk­cie jurorzy doce­nili prezen­tac­je naszych dziew­cząt – Julia otrzy­mała wyróżnie­nie nato­mi­ast Maja otrzy­mała III nagrodę w kat­e­gorii gim­naz­jal­nej. Dziew­czę­ta w nagrodę otrzy­mały dyplomy, upomin­ki oraz pamiątkowe koszul­ki z logo konkur­su.

IMG_4427WIĘCEJ ZDJĘĆ