Uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych 2019/2020

18 października br. odbyła się uroczys­tość pasowa­nia na ucz­nia naszej szkoły. Pod­czas apelu dzieci z klasy Ia (wychowawca: Pani Marzena Polit) i Ib (wychowawca: Pani Agnieszka Wołodźko-Marciniak)  zaprezen­towały pro­gram artysty­czny, pod­czas którego wykazały się m.in. zna­jo­moś­cią  patronów naszej szkoły, znaków dro­gowych oraz zasad bezpieczeństwa.

Dzieci śpiewały, tańczyły i recy­towały. Po ode­bra­niu przyrzeczenia przez Panią Dyrek­tor Mał­gorzatę Sto­dul­ską żak pasował dzieci na uczniów Szkoły Pod­sta­wowej nr 5 im. Pol­s­kich Noblistów w Żarach.  Po zakończe­niu uroczys­tości ślubowa­nia oraz pamiątkowych zdję­ci­ach uczniowie udali się z wychowaw­cami oraz rodzi­cami do swoich klas.

Foto­ga­le­ria