Recepta na miłość

Receptę na miłość próbowali znaleźć uczniowie klasy 1b w Miejskiej Bib­liotece Pub­licznej w Żarach. Zabawie pier­ws­zok­la­sistów towarzyszyło spotkanie z wier­szem Bar­bary Stankiewicz-Gawrysiak pt. “Walen­tynki” oraz książka Katheriny Grossmann-Hensel pt. “Przepis na miłość”. Uczniowie zgod­nie potwierdzili, że Święto Zakochanych, które przy­pada 14 lutego każdego roku jest potrzebne,  bardzo miłe, a oni sami lubią je celebrować.

Uczniowie dysku­towali, tworzyli swoje recepty na miłość, rysowali serca dla swoich “Walen­tynek” oraz uczest­niczyli w quizie. Wszyscy wys­zli z bib­lioteki w dobrych humorach, z sercem w kieszeni dla ukochanej osoby i słod­kim liza­kiem w ustach. Pan­iom bib­liotekarkom bardzo dzięku­jemy za mile spęd­zony czas.

Foto­ga­le­ria