Żarskie Igrzyska Dzieci oraz Żarskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Na żarskiej Syre­nie w dniu 11.10.2023 r. odbyły się Żarskie Igrzys­ka Dzieci oraz Żarskie Igrzys­ka Młodzieży Szkol­nej w sztafe­towych bie­gach przeła­jowych. Dużym sukce­sem zakończył się udzi­ał naszej drużyny najs­tarszych chłopców, którzy awan­sowali do zawodów Powia­towych zaj­mu­jąc drugie miejsce. Nasza sztafe­ta pobiegła w składzie: Ilia Vasylchenko, Mateusz Bartkowiak, Oli­wier Gór­ni­ak, Marcin Maciejew­s­ki, Fil­ip Rewaj i Szy­mon Frymer (rez­er­wowy Vitalii Tsarevych).

W młod­szej grupie nasze dziew­czę­ta zdobyły brą­zowy medal bieg­nąc w składzie: Bian­ka Gielicz, Joan­na Szu­miel, Maja Kap­tur, Estera Mierze­jew­s­ka, Sza­tkows­ka Katarzy­na, Wanat Nadia, nato­mi­ast chłop­cy upla­sowali się na piątej pozy­cji, bar­wy SP 5 reprezen­towali: Antoni Zim­ny, Jakub Sał­dan, Luc­jan Lutek, Kalem­ba Alek­sander, Kor­pan Bartłomiej, Kos­tovych Ros­toslav.