Mistrzostwa Miasta w sztafetowych biegach przełajowych

Na obiek­tach żarskiej „Syre­ny” odbyły się Mis­tr­zost­wa Mias­ta w sztafe­towych bie­gach przeła­jowych. W grupie chłopców z klas 7 i 8 nasza druży­na zde­cy­dowanie zwyciężyła, a biegła w składzie: Fil­ip Rewaj, Fil­ip Franczuk, Marcin Maciejew­s­ki, Oli­wier Gór­ni­ak, Alek­sander Kalem­ba i Ros­toslav Kos­tovych, rez­er­wowym był Fil­ip Wro­niszews­ki. W grupie chłopców z klas 6 i młod­szych nasz zespół upla­sował się na drugiej pozy­cji, szkołę reprezen­towali: Miłosz Grzywaczyk, Fil­ip Maszkows­ki, Kon­rad Musiel­s­ki, Bar­tosz Radusiewicz, Bar­tosz Bochoń, Igna­cy Matu­si­ak, rez­er­wowym był Patryk Radusiewicz. Zarówno star­si jak i młod­si chłop­cy awan­sowali do zawodów powia­towych. Nieste­ty star­tu­jące w tych zawodach dziew­czę­ta z naszej szkoły zajęły dal­sze miejs­ca i nie awan­sowały do zawodów powia­towych.