Nasze Nadzieje Olimpijskie

W Gor­zowie Wielkopol­skim zostały roze­grane zawody wojew­ódzkie z cyk­lu Lekkoatle­ty­czne Nadzieje Olimpi­jskie dla dzieci urod­zonych w lat­ach 2013/14. Naszą szkołę reprezen­towała gru­pa kilku­nas­tu młodych sportow­ców.  Awans do zawodów ogólnopol­s­kich, które odbędą się w listopadzie w Spale uzyskały po dwie pier­wsze oso­by z roz­gry­wanych konkurencji. Nasi zawod­ni­cy zdobyli 3 medale: zło­to wywal­czył Fil­ip Maszkows­ki, sre­brno zdobył Bar­tosz Bochoń i to oni otrzy­mali bile­ty na finał ogólnopol­s­ki do Spały. Brą­zowy medal, po świet­nym biegu, zdobył Jonatan Pop­ko.

Z powodu pada­jącego deszczu orga­ni­za­torzy zade­cy­dowali, że odbędą się tylko konkurenc­je biegowe i nieste­ty skok w dal, wzwyż i rzut piłeczką nie mogą być roze­grane z powodu obfi­tych opadów. Wszyscy uczest­ni­cy otrzy­mali pamiątkowe koszul­ki i bran­so­let­ki, były również napo­je i jabł­ka oraz ciepły posiłek. Wszys­tkim należą się wielkie słowa uzna­nia za walkę i charak­ter. JESTEŚCIE WIELCY!!!
Pozostali zawod­ni­cy, którzy brali udzi­ał w zawodach wojew­ódz­kich: Kilar Paula, Maksy­menko Yeliza­ve­ta, Musiel­s­ka Nina, Paczkows­ka Pola, Piotrows­ka Maja, Korż Lena, Maty­jasek Amelia, Grzywaczyk Miłosz, Her­cik Igor, Iwanow Michał, Matu­si­ak Wik­tor i Radusiewicz Bar­tosz.