Dni otwarte dla rodziców w Gimnazjum nr 3

Licznie przy­byłych rodz­iców do Gim­nazjum nr 3 już w wejś­ciu witała głoś­na muzy­ka i gru­pa sza­le­ją­cych cheer­lead­erek. Zaproszeni goś­cie udali się do sali lus­trzanej (tanecznej), gdzie czekał słod­ki poczęs­tunek (wyp­ie­ki nauczy­cieli), prezen­tac­ja mul­ti­me­di­al­na i gru­pa wokalna z przy­go­towanym reper­tu­arem. Punk­tu­al­nie o godzinie 17:00 rodz­iców, naszych przyszłych absol­wen­tów, przy­witał dyrek­tor szkoły Jacek Olczyk, który zapoz­nał ze struk­turą funkcjonowa­nia szkoły oraz przed­staw­ił grono ped­a­gog­iczne służące w każdej chwili pomocą. W holu czekały kole­jne atrakc­je: stoisko dzi­en­nikarskie szkol­nej gazet­ki „Kuri­er Trój­ki”, punkt pier­wszej pomo­cy, ofer­ta bib­liotecz­na i możli­wość pobra­nia podań do szkoły. Na koniec wszyscy udali się na halę sportową na której zaprezen­towały się wszys­tkie zespoły taneczne naszej szkoły.

Dzięku­je­my za przy­by­cie i do zobaczenia…

[ZOBACZ ZDJĘCIA]