Baw się razem z nami

24.11.2017r. w Szkole Pod­sta­wowej nr 5 w Żarach odbyła się XIX edy­c­ja turnieju sportowo-rekrea­cyjnego „Baw się razem z nami”. Wzięły w nim udzi­ał drużyny reprezen­tu­jące żarskie szkoły pod­sta­wowe. Dzieci rywal­i­zowały ze sobą w czter­nas­tu konkurenc­jach, z która każ­da była nagradzana niespodzianka­mi-łako­ci­a­mi.

Drużynom dziel­nie dopin­gowały cheer­lead­er­ki pani Izy Par­ty­ki oraz kibice. Sportowe zma­gania przepla­tane były wys­tę­pa­mi taneczny­mi artys­tów z klas gim­naz­jal­nych przy SP5 prowad­zone przez panią Kamilę Olczyk. Naszą szkołę reprezen­towali uczniowie: Julia Sał­dan kl. 3c, Michał Gni­az­dows­ki kl. 3c, Nina Gór­na kl. 4b, Julian Thoman kl. 4a, Emil­ia Fabiszews­ka kl. 5a, Szy­mon Szudrow­icz kl. 5a, Karoli­na Kloc kl. 6b oraz Jakub Mik­las kl. 6b. Na zakończe­nie, Pani dyrek­tor Mał­gorza­ta Sto­dul­s­ka, wręczyła drużynom pamiątkowe dyplomy, a każdy uczest­nik otrzy­mał medal. Turniej rekrea­cyjno-sportowy został przy­go­towany i poprowad­zony przez nauczy­cieli wychowa­nia fizy­cznego Kamilę Krzemińską-Bielak i Mirosława Kuczmę.