Oswajanie ze szkołą

15 i 16 mar­ca br. odwiedz­iły naszą szkołę przys­zli pier­ws­zok­lasiś­ci z Miejskiego Przed­szko­la nr 10 i Miejskiego Przed­szko­la nr 8 Misia Usza­t­ka. W ten sposób rozpoczął się cykl spotkań pt. „Oswa­janie ze szkołą”. W ramach cyk­lu przewidziane są spotka­nia z dzieć­mi oraz ich rodzi­ca­mi.

Nasi goś­cie zwiedzili szkołę, poz­na­jąc wszys­tkie ważne miejs­ca dla edukacji oraz łatwiejszego funkcjonowa­nia małego ucz­nia. Intere­su­ją­cym miejscem dla dzieci była bib­liote­ka szkol­na, która prezen­towała ciekawe i kolorowe książ­ki. Świ­etli­ca, stołówka szkol­na, piękne łazien­ki i szat­nie wzbudza­ły również zain­tere­sowanie dzieci. Jed­nak naj­ciekawszym momentem był udzi­ał w zaję­ci­ach przy­go­towanych spec­jal­nie dla zapros­zonych goś­ci. Wzwiązku z nad­chodzącą wios­ną dzieci w zespołach pro­jek­towały strój Pani Wios­ny. Wychodząc, przed­szko­la­ki otrzy­mały zaproszenia na kole­jne spotka­nia. Pełne wrażeń żeg­nały się z nadzieją odwiedzin następ­nym razem.

Gale­ria