Sukces w Turnieju Piłki Nożnej chłopców z 3 C

2 październi­ka odbył się Turniej Pił­ki Nożnej chłopców w ramach pro­gra­mu eduka­cyjno-wychowaw­czego pn. “Wspól­nie Dbamy o Bez­pieczeńst­wo” orga­ni­zowany przez Zespół ds. Pro­fi­lak­ty­ki Społecznej, Nielet­nich i Patologii Wydzi­ału Prewencji Komendy Powia­towej Policji w Żarach.

W turnieju star­towało 5 żars­kich szkół pod­sta­wowych. Zwycięzcą został nasz zespół, który wygrał wszys­tkie mecze. Także nagrody indy­wid­u­alne trafiły do naszych uczniów. Najlep­szym strzel­cem został Michał Jel­s­ki, a najlep­szym bramkarzem Bartłomiej Made­ja. Szkołę reprezen­towali uczniowie klasy 3c gim­naz­jal­nej: Kacper Flo­ri­ańczyk, Krzysztof Jan­ic­ki, Michał Jel­s­ki, Kacper Krzys­tek, Maksy­mil­ian Koz­ińs­ki, Michał Lechoc­ki, Michał Łoz­ińs­ki, Bartłomiej Made­ja, Patryk Misik, Oli­wier Wojnic­ki.