Sfotografowali wolność

Ania Kufel, Doro­ta Kufel i Ania Żołudź to uczest­nicz­ki ogólnopol­skiego konkur­su pod patronatem Prezy­den­ta Pol­s­ki Bro­nisława Komorowskiego “Sfo­togra­fuj wol­ność”. Sfo­togra­fuj wol­ność” to wyjątkowo twór­czy pro­jekt, który ma na celu zain­tere­sowanie uczniów tem­atyką wol­noś­ci jako jed­nego z pod­sta­wowych i niezby­wal­nych praw człowieka. W ramach pro­jek­tu uczniowie wykonu­ją zdję­cia miejsc, przed­miotów, osób lub sytu­acji, które kojarzą im się z wol­noś­cią.
Najlep­sze zdję­cia zostaną zaprezen­towane na wys­taw­ie w Pałacu Prezy­denckim oraz na stron­ie inter­ne­towej Prezydent.pl. Wyróżnieni, młodzi artyś­ci zostaną również zaproszeni na obchody Świę­ta Wol­noś­ci z udzi­ałem Prezy­den­ta Rzeczy­pospo­litej Pol­skiej w Pałacu Prezy­denckim w dniu 4 czer­w­ca 2011 roku.
Opiekun konkur­su: Tomasz Chmielews­ki